فراخوان‌ها

باسلام، احتراما بدینوسیله به استحضار کلیه شرکت های دارویی می رساند، طبق روال سال های گذشته امسال نیز همایش سالانه ی مرکز تحقیقات روماتولوژی در اسفند سال جاری، با موضوع "استوپروز" در آمفی تئاتر شهید پیرویان بیمارستان دکتر شریعتی برگزار خواهد شد. با توجه به این که تاریخ برگزاری همایش 1398/12/01 می باشد، خواهشمند است در صورت تمایل به ارائه ی محصولات آن شرکت در بخش نمایشگاهی همایش، حداکثر تا تاریخ 1398/10/30 آمادگی اولیه خود را به دبیرخانه سمینار با شماره تماس 88220064 (خانم کمازانی) اعلام فرمایید. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت مکان، اولویت شرکت در همایش و محل اختصاص داده شده به هر غرفه بر حسب زمان اعلام آمادگی صورت می گیرد. فراخوان: جذب پزشکان عمومی جهت گذراندن دوره نظام وظیفه

  • یک‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷
  • بازدید: 940
 از پزشکان عمومی واجد شرایط و علاقه مند به گذراندن دوره نظام وظیفه (سربازی) در مرکز تحقیقات روماتولوژي دعوت می شود جهت ارایه رزومه با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایند: مسئول واحد پرسنل وظیفه : آقای انصاری 84902271-88220065 شرایط لازم: 1-گواهی پایان تحصیلات پزشکی عمومی ( توسط دانشگاه محل تحصیل صادر می گردد)
2- برگ سبز اعزام به خدمت بدون مهر غیبت( توسط پلیس +10 صادر می گردد)
3- جهت ارایه مدارک حداقل 50 روز قبل از تاریخ اعزام به صورت حضوری به مرکز تحقیقات روماتولوژي مراجعه فرمایید. در غیر این صورت امریه از طرف نیروهای مسلح صادر نخواهد شد.
* مدت دوره خدمت سربازان مامور به دستگاه های غیر نظامی 24 ماه می باشد.

دعوت به همکاری از نخبگان، اساتيد و پژوهشگران

  • دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶
  • بازدید: 1954
نحبگان، اساتید و پژوهشگران گرامی مرکز تحقیقات روماتولوژي به عنوان قطب علمی منتخب روماتولوژي ايران،  با توجه به وجود بستر مناسب در حوزه آموزشي و تحقیقاتي و دارا بودن آزمايشگاه مجهز ايمونوژنتيک، از نخبگان، اساتید و پژوهشگران علاقمند و توانمند جهت همکاری در مرکز دعوت بعمل می آورد. لذا خواهشمند است افراد علاقمند رزومه (CV ) خود را طریق پست الکترونیکی (rrc@sina.tums.ac.ir) به دبیرخانه مرکز ارسال نمایند .
تلفن دبیرخانه: 84902271-021
آدرس: تهران، خ کارگر شمالی، بيمارستان شريعتي، مرکز تحقيقات روماتولوژي

اساتید و پژوهشگران گرامی شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی، از اساتید و پژوهشگران علاقمند و توانمند جهت عضویت در شبکه دعوت بعمل می آورد. لذا خواهشمند است افراد علاقمند رزومه (CV ) خود را طریق پست الکترونیکی (RJRN.IR@gmail.com) به دبیرخانه شبکه ارسال نمایند . قابل ذکر است جلسه مجمع عمومی 27 آذرماه در مرکز تحقیقات روماتولوژی واقع در بیمارستان شریعتی برگزار می شود. همین طور در صورتی که کاندیدای شرکت در شورای راهبردی می باشید مراتب را به دبیرخانه شبکه اعلام نمائید. 

فراخوان طرح های تحقیقاتی شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی برای سال 1393

شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی کشور در راستای ارتقای سلامت جامعه در خصوص بیماریهای روماتیسمی و مفصلی از طرح های پژوهشی که دارای شاخص­ها و الویت های مورد نظر شبکه باشند حمایت می نماید.
بدینوسیله از پژوهشگران علاقمند دعوت می گردد پیشنهاد پژوهش خود را با تکمیل فرم شناسنامه طرح تا تاریخ 20 آبان 1393 به دبیرخانه شبکه ارسال نمایند. علاقه مندان جهت اخذ اطلاعات بیش تر می توانند با پست الکترونیکی RJRN.IR@gmail.com مکاتبه نمایند و یا با دبیر خانه شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی کشور با شماره تلفن 88220064 تماس حاصل نمایند.

شاخص های طرح های تحقیقاتی مورد حمایت شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی و مفصلی کشور عبارتند از:
·  طرح های تحقیقاتی کاربردی که در انتها منجر به تولید محصول شود؛ ·  طرح های تحقیقاتی چند مرکزی (مشترک بین مراکز تحقیقات دانشگاه های مختلف و ..) ...