فراخوان طرح های تحقیقاتی شبکه تحقیقاتي بیماری های روماتیسمی مفصلی برای سال 1393

  • شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲
  • بازدید: 858


فراخوان طرح های تحقیقاتی شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی برای سال 1393شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی کشور در راستای ارتقای سلامت جامعه در خصوص بیماریهای روماتیسمی و مفصلی از طرح های پژوهشی که دارای شاخص­ها و الویت های مورد نظر شبکه باشند حمایت می نماید.


بدینوسیله از پژوهشگران علاقمند دعوت می گردد پیشنهاد پژوهش خود را با تکمیل فرم شناسنامه طرح تا تاریخ 20 آبان 1393 به دبیرخانه شبکه ارسال نمایند. علاقه مندان جهت اخذ اطلاعات بیش تر می توانند با پست الکترونیکی RJRN.IR@gmail.com مکاتبه نمایند و یا با دبیر خانه شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی مفصلی کشور با شماره تلفن 88220064 تماس حاصل نمایند.شاخص های طرح های تحقیقاتی مورد حمایت شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی و مفصلی کشور عبارتند از:


·  طرح های تحقیقاتی کاربردی که در انتها منجر به تولید محصول شود؛

·  طرح های تحقیقاتی چند مرکزی (مشترک بین مراکز تحقیقات دانشگاه های مختلف و ..) ؛

·  طرح های تحقیقاتی با جلب مشارکت مالی و اجرایی ذینفعان سیاستگذاری.الویت های تحقیقاتی مورد حمایت شبکه تحقیقات بیماری های روماتیسمی و مفصلی کشور عبارتند از:


·  راه اندازی کوهورت بیماران روماتیسمی مفصلی

·  طراحی و اجرای مداخلات آموزشی جامعه نگر برای پیشگیری وکنترل  بیماری های روماتیسمی مفصلی لازم به ذکر است بر اساس روال استاندارد طرح ارسالی در شورای پژوهشی شبکه مطرح می شود و نتایج بررسی و داوری به پروهشگران اعلام می گردد. سپس از مجریان پژوهش های منتخب درخواست می شود تا پروپوزال طرح تحقیقاتی خود را به صورت تفصیلی برای دبیرخانه ارسال نمایند. در صورت تصویب طرح تحقیقاتی مراحل عقد قرارداد انجام خواهد شد.   


ارسال پاسخ به فراخوان

برای ارسال پاسخ به این فراخوان باید عضو سایت بوده و وارد شده باشید.

ارسال نظر

جهت ارسال نظر در مورد این فراخوان از فرم زیر استفاده نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر *

توصیه به یک دوست

جهت توصیه این announcement از فرم زیر استفاده نمایید.

نام شما *
ایمیل شما *
نام دوست *
ایمیل دوست *
عنوان